L N G G L A B

Для компаній

Корпоративне навчання для Вашої компанії

icon

Індивідуальний Підхід

Наші курси адаптовані до унікальних вимог вашої компанії, гарантуючи, що зміст, темп та підхід відповідають вашим цілям.

icon

Пробний урок

Щоб ознайомити ваш персонал з нашим підходом до викладання, матеріалами курсу та інструкторами, ми пропонуємо безкоштовне пробне заняття.

icon

Тестування

Кожен студент проходить безкоштовне вступне тестування для визначення рівня знань.

icon

Регулярне оцінювання

Постійне оцінювання та звіти про прогрес допомагають відстежувати мовний розвиток ваших співробітників.

icon

Сертифікат

Після успішного проходження курсу студенти отримують сертифікат.

icon

Спільнота

Студенти стають часткою нашої спільноти та мають можливість приєднатися до різноманітних заходів, таких як занурення в українську культуру, мовні події та інші зустрічі.

icon

Локація

Виберіть заняття на вашій території, у нашій школі чи онлайн.

icon

Формат навчання

Комбінуйте групові, парні, індивідуальні заняття та заняття, щоб надолужити пропущений матеіал, відповідно до ваших уподобань.

icon

Відміни та зміни в розкладі

Ми розуміємо, що розклад може змінюватися, тому ми пропонуємо безкоштовне скасування уроку за 12 робочих годин до запланованого уроку.

icon

Тривалість та розклад

Тривалість курсу та частоту занять можна змінити відповідно до конкретних потреб ваших співробітників. Ми пропонуємо інтенсивні заняття для швидшого прогресу.

icon

Гнучкість і зручність

Ми цінуємо ваш час і розуміємо вашу зайнятість. За допомогою Language Lab плануйте уроки у зручний для вас час і вносьте зміни онлайн 24/7. Переглядайте свій розклад, відстежуйте прогрес і здійснюйте безпечні платежі – усе на одній платформі.

Курси

Корпоративні курси

Illustration

Найпопулярніший

Комплексний курс української мови

Заняття: індивідуальні, парні, груповіФормат: офлайн, онлайн, змішаний форматРозташування: у нашій школі або у зручному для вас місціБезкоштовно: тест на рівень володіння мовою та пробне заняттяСертифікат: після закінчення курсу

 • Дізнатися більше

  Комплексний курс української мови є поєднанням загального курсу української мови та курсу виживання. Ця програма забезпечує всеохоплюючий досвід навчання для осіб, які прагнуть опанувати українську мову як іноземну та негайно використовувати її в реальному житті.

  Побудований на основі комунікативного підходу до навчання та під керівництвом кваліфікованого інструктора, цей курс поєднує уроки, засновані на структурованому підручнику, який охоплює лексику, граматику, вимову, а також навички говоріння, аудіювання, письма та читання, а також практичні сценарії виживання, такі як як знайомства, щоденні взаємодії, ресторани, покупки та багато іншого, що робить його найкращим ресурсом для тих, хто вивчає мову.


  Підходить для початківців з нульовим або деяким знанням української та для учнів з елементарним рівнем

Illustration

Курс української мови для вузького профілю

Заняття: індивідуальні, парні, груповіФормат: офлайн, онлайн, змішаний форматРозташування: у нашій школі або у зручному для вас місціБезкоштовно: тест на рівень володіння мовою, пробне заняттяСертифікат: після закінчення курсу

 • Дізнатися більше

  Наш спеціалізований курс української мови – це спеціалізована програма, розроблена для задоволення унікальних мовних потреб тих учнів, яким українська потрібна для професійного контексту, академічних занять, технічної промисловості чи будь-якої спеціальної сфери.

  Навчальна програма створена з урахуванням мовних вимог обраної вами області, зосереджуючись на спеціальній термінології, жаргоні та навичках спілкування. Наша програма забезпечить вас знаннями мови, необхідними для успіху у вашій спеціальній сфері.


  Підходить для учнів середнього та вищого рівнів.

Illustration

Курс ділової української мови 

Заняття: індивідуальні, парні, груповіФормат: офлайн, онлайн, змішаний форматРозташування: у нашій школі або у зручному для вас місціБезкоштовно: тест на рівень володіння мовою, пробне заняттяСертифікат: після закінчення курсу

 • Дізнатися більше

  Діловий курс української мови пропонує спеціалізований та цілеспрямований досвід навчання для осіб, які прагнуть досягти успіху в професійному світі. В цьому курсі ми наголошуємо на практичних мовних навиках, які є важливими для ефективного спілкування в бізнес-середовищі.
  Поряд із вдосконаленням словникового запасу та граматики ви зосередитеся на опануванні специфічної бізнес-термінології та покращенні ваших професійних навичок говоріння, аудіювання, письма та читання.Ми розуміємо, що бізнес-професіонали мають унікальні вимоги до мови, тому ми налаштовуємо навчальну програму відповідно до ваших безпосередніх потреб і цілей.

  Підходить для учнів середнього та вищого рівнів

icon

Корпоративна пропозиція

Заповніть форму, щоб отримати індивідуальне рішення для вашої компанії

Дякуємо!

Ми скоро зв'яжемося з Вами!

Can't send form.

Please try again later.

Наші Клієнти

Компанії, які довірили нам своє навчання мовам

Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration
Illustration

Відгуки

Що наші студенти кажуть про нас

Я вивчаю українську мову в Language Lab у Києві, і з кожним днем ​​я люблю цю мову все більше й більше, значною мірою завдяки пристрасті, з якою її викладають викладачі, які палко пишаються тим, що вони українці та діляться цією багатою мовою. Як і всі українці загалом, у школі панує позиція, що все можливо, тож скажіть їм, що вам потрібно і чого ви хочете, і вони працюватимуть з вами, щоб допомогти вам цього досягти.

Trevor Nelson

Працівник гуманітарної допомоги

Language Lab була чудовою не лише як місце для розвитку мовних навичок, але й для вивчення культури. Вони наполегливо працюють, щоб створити спільноту учнів і допомогти студентам зануритися не лише в знання мови, але й у нюанси української культури. Такі заходи, як вивчення українського Різдва чи зустрічі зими з глінтвейном, прогулянки в парку чи відвідування музею – це додаткові бонуси до участі у школі. Викладачі добре навчені та обізнані. Чудове місце для навчання.

Donna Frose

Волонтерка

Я отримала чудовий досвід роботи з Language Lab. Я люблю свою викладачку (я з нетерпінням чекаю спілкування з нею), і з ними так легко та гнучко працювати. Я хвилювалась, що онлайн-уроки мови не будуть ефективними, але я справді так багато вчуся і вже бачу різницю у своєму розумінні та розмові. Дуже рекомендую; жодних нарікань.

Nicole Skaroness

Директорка з управління програмами

icon

Замовте безкоштовний пробний урок для своєї компанії – зробіть перший крок до своїх цілей!

Дякуємо!

Ми скоро зв'яжемося з Вами!

Can't send form.

Please try again later.