L N G G L A B
Image placeholder

Уроки Української Мови, Заглиблення у Культуру та Спільнота - Все в Одному Місці!

Спробуйте професійну сучасну мовну освіту в центрі Києва або онлайн по всьому світу. Приєднуйтесь до нашої підтримуючої спільноти з ексклюзивними подіями та сімейною атмосферою!

Illustration

7

років підтверджених результатів

800

задоволених студентів

50000

проведених занять

100

організованих мовних заходів

Найпопулярніші курси

Програми, які наші студенти обирають найчастіше

Комплексний курс української мови

  Опануйте українську мову як іноземну
  Використовуйте це негайно в реальному житті
  Початковий і елементарний рівні

Курс української мови для адаптації

  Зосередьтеся на запам'ятовуванні та практичному використанні
  Орієнтуйтеся в повсякденному спілкуванні
  Початковий і елементарний рівні

Курс української мови для волонтерів

  Зосередьтеся на самостійному навчанні
  Орієнтуйтеся в повсякденному спілкуванні
  Початковий і елементарний рівні
icon

Хочете дізнатися Ваш рівень володіння українською?

Пройдіть тест, щоб зрозуміти

Чому ми

Чому ми найкращий вибір для Вас

icon

Ви можете нам довіряти

Language Lab – це визнана мовна школа з рейтингом Google 5★, більш ніж 7 роками успішного викладацького досвіду та понад 50 000 проведених уроків. Наші студенти обирають нас, рекомендують і повертаються на нові рівні!

icon

Кваліфіковані викладачі

Наші професійні викладачі є дипломованими лінгвістами з філологічним дипломом і багаторічним досвідом викладання української мови. Вони успішно працювали з різними рівнями та віковими групами, як віч-на-віч, так і онлайн.

icon

Розташування в центрі

Наша школа розташована в самому серці Києва, в районі Золотих воріт, зручно і недалеко від пам'яток Старого міста, ділового життя та інших цікавинок. Ви можете вибрати особисті уроки, онлайн або комбінацію обох.

icon

Гнучкість

Ми цінуємо ваш час і розуміємо вашу зайнятість. За допомогою Language Lab плануйте уроки у зручний для вас час і вносьте зміни онлайн 24/7. Переглядайте свій розклад, відстежуйте прогрес і здійснюйте безпечні платежі – усе на одній платформі.

Викладачі

У нас найкращі викладачі, які допоможуть Вам досягти найкращих результатів

Illustration

Юлія

Викладачка української мови як другої, магістерка філології та кандидатка історичних педагогічних наук. У навчанні використовує комунікативну методику. Має 15-річний досвід викладання в університеті та мовних школах.

 • Курси, які викладає

   Комплексний курс української мови Загальний курс української мови Курс української мови для адаптації● Курс української мови для волонтерів Курс української мови для дітей та підлітків Курс української мови для вузького профілю Курс ділової української мови

Illustration

Олена

Викладачка української мови як другої з ступенем магістерки філології та сертифікатом підготовчого курсу CELTA. Має 7 років педагогічного стажу. У навчанні використовує комунікативну методику.

 • Курси, які викладає

   Комплексний курс української мови Загальний курс української мови Курс української мови для адаптації● Курс української мови для волонтерів● Курс української мови для дітей та підлітківКурс української мови для вузького профілюКурс ділової української мови

Illustration

Олена

Викладачка української мови як другої, ступінь магістерки та кандидатки філологічних наук. У навчанні використовує комунікативну методику. Має 16-річний досвід викладання мов іноземним громадянам в університеті та мовних школах.

 • Курси, які викладає

   Комплексний курс української мови Загальний курс української мови Курс української мови для адаптації Курс української мови для волонтерів Курс української мови для дітей та підлітків Курс української мови для вузького профілю Курс ділової української мови

Illustration

Альона

Вчикладачка української мови як другої, магістерка філології. Має 7 років досвіду викладання в середній школі та мовних школах. У навчанні використовує комунікативну методику.

 • Курси, які викладає

   Комплексний курс української мови● Загальний курс української мови Курс української мови для адаптації● Курс української мови для волонтерів● Курс української мови для дітей та підлітків Курс української мови для вузького профілю Курс ділової української мови

Відгуки

Що наші студенти кажуть про нас

Я вивчаю українську мову в Language Lab у Києві, і з кожним днем ​​я люблю цю мову все більше й більше, значною мірою завдяки пристрасті, з якою її викладають викладачі, які палко пишаються тим, що вони українці та діляться цією багатою мовою. Як і всі українці загалом, у школі панує позиція, що все можливо, тож скажіть їм, що вам потрібно і чого ви хочете, і вони працюватимуть з вами, щоб допомогти вам цього досягти.

Trevor Nelson

Працівник гуманітарної допомоги

Language Lab була чудовою не лише як місце для розвитку мовних навичок, але й для вивчення культури. Вони наполегливо працюють, щоб створити спільноту учнів і допомогти студентам зануритися не лише в знання мови, але й у нюанси української культури. Такі заходи, як вивчення українського Різдва чи зустрічі зими з глінтвейном, прогулянки в парку чи відвідування музею – це додаткові бонуси до участі у школі. Викладачі добре навчені та обізнані. Чудове місце для навчання.

Donna Frose

Волонтерка

Я отримала чудовий досвід роботи з Language Lab. Я люблю свою викладачку (я з нетерпінням чекаю спілкування з нею), і з ними так легко та гнучко працювати. Я хвилювалась, що онлайн-уроки мови не будуть ефективними, але я справді так багато вчуся і вже бачу різницю у своєму розумінні та розмові. Дуже рекомендую; жодних нарікань.

Nicole Skaroness

Директорка з управління програмами

Події

Наші події та зустрічі

Illustration

Офлайн події

Екскурсії, майстер-класи, дегустації, свята, вистави. Пориньте в практичні заняття, знайдіть нових друзів і створіть незабутні спогади!

Illustration

Онлайн події

Лекції, семінари, майстер-класи та багато іншого про українську культуру, традиції, менталітет. Досліджуйте, відчувайте та насолоджуйтесь!

Illustration

Розмовні клуби

Онлайн та особиста весела мовна практика для всіх рівнів. Спілкуйтеся з іншими учнями в дружньому оточенні: спілкуйтеся, навчайтеся та розвивайтеся разом!

Illustration

Неформальні зустрічі

Екскурсії, гуртки за інтересами, святкові зустрічі та благодійні зустрічі. Познайомтеся з Києвом і чудово проведіть час на наших неформальних зустрічах.

icon

Отримати безкоштовне пробне заняття

Підтримуйте місцевий український бізнес, який очолює жінка – обирайте нас

Дякуємо!

Ми скоро зв'яжемося з Вами!

Can't send form.

Please try again later.